Dostępność:Dostępny
Czas wysyłki:48 godzin
Koszt wysyłki:od 14,00 zł
Numer katalogowy:298697358
Kod producenta:FM65102
Stan magazynowy:
Kod EAN:4260280830131
Waga:0,55 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 35 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
FEMANGA Bio – General 500 ml (65102)
Femanga Bio-General to środek do uzdatniania wody, który dzięki zawartym w nim minerałom pozytywnie wpływa na wodę akwariową. Niezbędne minerały sprzyjają dobremu samopoczuciu ryb i wzrostowi roślin. Glony są bezpiecznie odpychane. Pobudzając wzrost roślin, algi są pozbawione niezbędnych składników odżywczych, a tym samym zatrzymuje się ich dalsze rozmnażanie. Zarodniki glonów prawie nie mogą się osadzać z powodu braku pożywienia, a tym samym niezawodnie zapobiega się nowej kolonizacji.
Aplikacja
Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Przed użyciem należy podmienić 1/3 wody w akwarium. Węgiel filtracyjny, zeolity i żywice do usuwania azotynów i azotanów należy usunąć, w przeciwnym razie działanie środka zostanie znacznie ograniczone. Oczyszczacze wody UV muszą być wyłączone.
dawkowanie
Dodaj 10 ml do 100 litrów wody w akwarium raz w tygodniu, aż glony zostaną stłumione. Dla zachowania dobrej kondycji dodawać 5 ml na 100 litrów wody w akwarium raz w tygodniu.
250ml wystarczający do 2500 litrów
500 ml wystarczający do 5000 litrów
1000 ml wystarczający do 10 000 litrów
5000 ml wystarczający do 50 000 litrów
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 35 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.